django - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: PostgreSQL extensions
uk: Розширення  PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
uk: Елемент масиву №%(nth)s не пройшов перевірку:

en: Nested arrays must have the same length.
uk: Вкладени масиви мусять бути однакової довжини.

en: Map of strings to strings
uk: Карта строк в строках

en: The value of "%(key)s" is not a string.
uk: Значення "%(key)s" не є рядком.

en: A JSON object
uk: Об'єкт JSON

en: Value must be valid JSON.
uk: Значення повинне бути корректним JSON.

en: Could not load JSON data.
uk: Не вдалося завантажити JSON-дані.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
uk: Значення '%(value)s' повинне бути корректним JSON.

en: Enter two valid values.
uk: Введіть два корректних значення.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
uk: Початок діапазону не повинен перевищувати кінець діапазону.

en: Enter two whole numbers.
uk: Введіть два ціліх числа.

en: Enter two numbers.
uk: Введіть два числа.

en: Enter two valid date/times.
uk: Введіть дві коректні дати з часом.

en: Enter two valid dates.
uk: Введіть дві коректні дати.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
uk[0]: Список містить %(show_value)d елемент, кількість яких не має перевищувати %(limit_value)d.
uk[1]: Список містить %(show_value)d елементів, кількість яких не має перевищувати %(limit_value)d.
uk[2]: Список містить %(show_value)d елемента, кількість яких не має перевищувати %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
uk[0]: Список містить %(show_value)d елемент, кількість яких не має бути не менша %(limit_value)d.
uk[1]: Список містить %(show_value)d елементів, кількість яких не має бути не менша %(limit_value)d.
uk[2]: Список містить %(show_value)d елемента, кількість яких не має бути не менша %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
uk: Не вистачає наступних ключів: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
uk: Були надані наступні невідомі ключі: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
uk: Переконайтеся, що цей діапазон цілком менше чи дорівнює %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
uk: Переконайтеся, що цей діапазон повністю більше чи дорівнює %(limit_value)s.
