django - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: PostgreSQL extensions
sl: PostgreSQL razširitve

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
sl: Element št. %(nth)s v seznamu ni veljaven:

en: Nested arrays must have the same length.
sl: Gnezdeni seznami morajo imeti enako dolžino.

en: Map of strings to strings
sl: Preslikava nizev v nize

en: The value of "%(key)s" is not a string.
sl: Vrednost "%(key)s" ni niz.

en: A JSON object
sl: JSON objekt

en: Value must be valid JSON.
sl: Vrednost mora biti veljaven JSON.

en: Could not load JSON data.
sl: Ni bilo mogoče naložiti JSON podatkov.

en: Input must be a JSON dictionary.
sl: Vhodni podatek mora biti JSON objekt.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
sl: Vrednost '%(value)s' mora biti veljaven JSON.

en: Enter two valid values.
sl: Vnesite dve veljavni vrednosti.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
sl: Začetek območja mora biti po vrednosti manjši od konca območja.

en: Enter two whole numbers.
sl: Vnesite dve celi števili.

en: Enter two numbers.
sl: Vnesite dve števili.

en: Enter two valid date/times.
sl: Vnesite dva veljavna datuma oz. točki v času.

en: Enter two valid dates.
sl: Vnesite dva veljavna datuma.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
sl[0]: Seznam vsebuje %(show_value)d element, moral pa bi jih imeti največ %(limit_value)d.
sl[1]: Seznam vsebuje %(show_value)d elementa, moral pa bi jih imeti največ %(limit_value)d.
sl[2]: Seznam vsebuje %(show_value)d elemente, moral pa bi jih imeti največ %(limit_value)d.
sl[3]: Seznam vsebuje %(show_value)d elementov, moral pa bi jih imeti največ %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
sl[0]: Seznam vsebuje %(show_value)d element, moral pa bi jih najmanj %(limit_value)d.
sl[1]: Seznam vsebuje %(show_value)d elementa, moral pa bi jih najmanj %(limit_value)d.
sl[2]: Seznam vsebuje %(show_value)d elemente, moral pa bi jih najmanj %(limit_value)d.
sl[3]: Seznam vsebuje %(show_value)d elementov, moral pa bi jih najmanj %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
sl: Nekateri ključi manjkajo: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
sl: Navedeni so bili nekateri neznani ključi: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
sl: Poskrbite, da bo to območje manj ali enako kot %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
sl: Poskrbite, da bo to območje večje ali enako %(limit_value)s.
