django - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: PostgreSQL extensions
pl: Rozszerzenia PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
pl: Element %(nth)s tablicy jest nieprawidłowy:

en: Nested arrays must have the same length.
pl: Zagnieżdżone tablice muszą mieć tę samą długość.

en: Map of strings to strings
pl: Mapowanie ciągów znaków na ciąg znaków

en: The value of "%(key)s" is not a string.
pl: Wartość "%(key)s" nie jest ciągiem znaków.

en: A JSON object
pl: Obiekt JSON

en: Value must be valid JSON.
pl: Wartość musi być poprawnie zakodowana w JSON.

en: Could not load JSON data.
pl: Nie można załadować danych JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
pl: Dane wejściowe muszą być słownikiem JSON.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
pl: Wartość '%(value)s' musi być poprawnie zakodowana w JSON.

en: Enter two valid values.
pl: Wpisz dwie poprawne wartości.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
pl: Początek zakresu nie może przekroczyć jego końca.

en: Enter two whole numbers.
pl: Wpisz dwie liczby całkowite.

en: Enter two numbers.
pl: Wpisz dwie liczby.

en: Enter two valid date/times.
pl: Wpisz dwie poprawne daty/godziny.

en: Enter two valid dates.
pl: Wpisz dwie poprawne daty.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
pl[0]: Lista zawiera %(show_value)d element, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.
pl[1]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.
pl[2]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a nie powinna zawierać więcej niż %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
pl[0]: Lista zawiera %(show_value)d element, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.
pl[1]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.
pl[2]: Lista zawiera %(show_value)d elementów, a powinna zawierać nie mniej niż %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
pl: Brakuje części kluczy: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
pl: Podano nieznane klucze: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
pl: Upewnij się, że ten zakres jest w całości mniejszy lub równy %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
pl: Upewnij się, że ten zakres jest w całości większy lub równy %(limit_value)s.
