django - en to hsb translation catalogue (22 entries)

en: PostgreSQL extensions
hsb: Rozšěrjenja PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
hsb: Element %(nth)s w pólnej wariabli njeje so wobkrućił:

en: Nested arrays must have the same length.
hsb: Zakašćikowane pólne wariable maja samsnu dołhosć.

en: Map of strings to strings
hsb: Přirjadowanje znamješkowych rjećazkow k znamješkowym rjećazkam

en: The value of "%(key)s" is not a string.
hsb: Hódnota „%(key)s“ znamješkowy rjećazk njeje.

en: A JSON object
hsb: JSON-objekt

en: Value must be valid JSON.
hsb: Hódnota dyrbi płaćiwy JSON być.

en: Could not load JSON data.
hsb: JSON-daty njedachu so začitać.

en: Input must be a JSON dictionary.
hsb: Zapodaće dyrbi JSON-słownik być.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
hsb: Hódnota '%(value)s' dyrbi płaćiwy JSON być.

en: Enter two valid values.
hsb: Zapodajće dwě płaćiwej hódnoće.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
hsb: Spočatk wobłuka njesmě kónc wobłuka překročić.

en: Enter two whole numbers.
hsb: Zapodajće dwě cyłej ličbje.

en: Enter two numbers.
hsb: Zapodajće dwě ličbje.

en: Enter two valid date/times.
hsb: Zapódajće dwě płaćiwej datowej/časowej podaći.

en: Enter two valid dates.
hsb: Zapodajće dwě płaćiwej datowej podaći.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
hsb[0]: Lisćina %(show_value)d element wobsahuje, wona njeměła wjace hač %(limit_value)d wobsahować.
hsb[1]: Lisćina %(show_value)d elementaj wobsahuje, wona njeměła wjace hač %(limit_value)d wobsahować.
hsb[2]: Lisćina %(show_value)d elementy wobsahuje, wona njeměła wjace hač %(limit_value)d wobsahować.
hsb[3]: Lisćina %(show_value)d elementow wobsahuje, wona njeměła wjace hač %(limit_value)d wobsahować.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
hsb[0]: Lisćina %(show_value)d element wobsahuje, wona njeměła mjenje hač %(limit_value)d wobsahować.
hsb[1]: Lisćina %(show_value)d elementaj wobsahuje, wona njeměła mjenje hač %(limit_value)d wobsahować.
hsb[2]: Lisćina %(show_value)d elementy wobsahuje, wona njeměła mjenje hač %(limit_value)d wobsahować.
hsb[3]: Lisćina %(show_value)d elementow wobsahuje, wona njeměła mjenje hač %(limit_value)d wobsahować.

en: Some keys were missing: %(keys)s
hsb: Někotre kluče faluje: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
hsb: Někotre njeznate kluče su so podali: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
hsb: Zawěsćće. zo tutón wobłuk je mjeńši hač abo runja %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
hsb: Zawěsćće, zo tutón wobłuk je wjetši hač abo runja %(limit_value)s.
