django - en to be translation catalogue (22 entries)

en: PostgreSQL extensions
be: Пашырэнні PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
be: Элемент масіву нумар %(nth)s не прайшоў праверкі:

en: Nested arrays must have the same length.
be: Укладзенныя масівы павінны мець аднолькавую даўжыню.

en: Map of strings to strings
be: Адпаведнасць радкоў у радкі.

en: The value of "%(key)s" is not a string.
be: Значэнне "%(key)s" не з'яўляецца радком.

en: A JSON object
be: JSON аб’ект

en: Value must be valid JSON.
be: Значэнне павінна быць сапраўдным JSON.

en: Could not load JSON data.
be: Не атрымалася загрузіць дадзеныя JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
be: Значэнне павінна быць JSON слоўнікам.

en: '%(value)s' value must be valid JSON.
be: '%(value)s' значэнне павінна быць сапраўдным JSON.

en: Enter two valid values.
be: Увядзіце два сапраўдных значэнні.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
be: Пачатак дыяпазону не павінен перавышаць канец дыяпазону.

en: Enter two whole numbers.
be: Увядзіце два цэлых лікі.

en: Enter two numbers.
be: Увядзіце два лікі.

en: Enter two valid date/times.
be: Увядзіце дзве/два сапраўдных даты/часу.

en: Enter two valid dates.
be: Увядзіце дзве сапраўдных даты.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
be[0]: Спіс мае %(show_value)d элемент, ён павінен мець не болей чым %(limit_value)d.
be[1]: Спіс мае %(show_value)d элемента, ён павінен мець не болей чым %(limit_value)d.
be[2]: Спіс мае %(show_value)d элементаў, ён павінен мець не болей чым %(limit_value)d.
be[3]: Спіс мае %(show_value)d элементаў, ён павінен мець не болей чым %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
be[0]: Спіс мае %(show_value)d элемент, ён павінен мець не менш чым %(limit_value)d.
be[1]: Спіс мае %(show_value)d элемента, ён павінен мець не менш чым %(limit_value)d.
be[2]: Спіс мае %(show_value)d элементаў, ён павінен мець не менш чым %(limit_value)d.
be[3]: Спіс мае %(show_value)d элементаў, ён павінен мець не менш чым %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
be: Не хапае нейкіх ключоў: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
be: Дадзены нейкія невядомыя ключы: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
be: Упэўніцеся, что ўсе элементы гэтага інтэрвалу менш ці раўны %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
be: Упэўніцеся, что ўсе элементы гэтага інтэрвалу больш ці раўны %(limit_value)s.
