django - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: The base GIS field.
sl: Osnovno GIS polje

en: The base Geometry field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
sl: Osnovno polje GIS -- se preslika v vrsto Geometry po določilih OpenGIS.

en: Point
sl: Točka

en: Line string
sl: Črtni niz

en: Polygon
sl: Mnogokotnik

en: Multi-point
sl: Več-točkovi predmet

en: Multi-line string
sl: Več črtni niz

en: Multi polygon
sl: Večkratni mnogokotnikov

en: Geometry collection
sl: Zbirka likov

en: Extent Aggregate Field
sl: Polje z agregiranim območjem

en: Raster Field
sl: Rastersko polje

en: No geometry value provided.
sl: Ni navdene geometrijske vrednosti.

en: Invalid geometry value.
sl: Neveljavna geometrijska vrednost.

en: Invalid geometry type.
sl: Neveljavna vrsta geometrije.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
sl: Med pretvarjanjem geometrijskega zapisa v SRID geometrijskega polja je prišlo do napake.

en: Delete all Features
sl: Pobriši vse atribute

en: WKT debugging window:
sl: Okno za razhroščanje WKT

en: Google Maps via GeoDjango
sl: Google Maps prek GeoDjango

en: Debugging window (serialized value)
sl: Okno za razhroščevanje (serializirana vrednost)

en: No feeds are registered.
sl: Ni vpisanih virov.

en: Slug %r isn't registered.
sl: Okrajšava %r ni vpisana.
